Cross Kites Boarder V2 1.5

Cross Kites Boarder V2 1.5  

wysyłka 24h

229,00 zł

szt.

OCENA:
4.6/5 (ocen: 5)
 

Cross Kites Boarder to dwulinkowy komorowy latawiec treningowy z barem, przeznaczony dla osób pragnących nauczyć się podstaw kitesurfingu, snowkitingu lub landkitingu. Dzięki temu, że Cross Kites Boarder wyposażony jest w bar, a jego charakterystyka lotna jest precyzyjna i stabilna, szybko opanujesz sterowanie i już po chwili zaczniesz wywijać nim ósemki po niebie. Gdy mocniej zawieje, latawiec staje się bardziej zwrotny, przyspiesza i generuje większą siłę ciągu.

Szczegóły produktu:

 • rozmiar żagla 1.5 m
 • Niskie Aspect Ratio ("wydłużenie") - dla łatwości obsługi i przewidywalnego zachowania w locie,
 • Natychmiastowy start,
 • Super łatwy w sterowaniu,
 • Natychmiastowa reakcja na sterowanie,
 • Wysokiej jakości linki Dyneema®,
 • Dwulinkowy bar z kitekillerem - drążek sterowy z systemem bezpieczeństwa montowanym na nadgarstek
 • Linki i bar są fabrycznie podłączone, wyjmij z pokrowca i lataj!
 • Zminimalizowana uzda - mniej linek przy czaszy skrzydła to mniejsza szansa na ich poplątanie lub zaczepienie się jednej o drugą,
 • Solidna konstrukcja - latawiec zbydowany jest z precyzyjnie dobranych materiałów na górną powłokę, dolną powłokę i profile - tak, aby zapewnić maksimum wytrzymałości.
 

Latawce Cross Kites Boarder zbudowane są z bardzo mocnego poliestrowego materiału o odpornej na rozdarcia strukturze ripstop, takiego samego, jakiego używa się do produkcji dużych, potężnych latawców komorowych, służących m.in. do skoków lub wyścigów kitebuggy. Cross Kites Boarder jest dzięki temu bardzo odporny na uszkodzenia, co szczególnie istotne jest dla osób początkujących, które podczas nauki sterowania z pewnością nie raz uderzą trenażerem o ziemię.

Cross Kites Boarder jest gotów do lotu od razu po wyjęciu z pokrowca - zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, a linki fabrycznie już są podłączone z jednej strony do latawca, z drugiej do baru - wystarczy je rozwinąć o zacząć latać! Bar ułatwia sterowanie i daje nowe możliwości, jak na przykład kontrola latawca jedną ręką. Cross Kites Boarder to także świetna zabawa dla Twojej rodziny i znajomych podczas wspólnych wypadów na plażę lub łąkę.

Charakterystyka w locie

Posłuszna charakterystyka lotu tego latawca zapewni Ci stabilny i bezpieczny lot, bez nagłych szarpnięć podczas przelatywania latawcem przez okno wiatrowe. Latanie Boarderem nie wymaga żadnego doświadczenia z latawcami sterowanymi - to właśnie dzięki Boarderowi tego doświadczenia nabierzesz przed zaatakowaniem pełnowymiarowych kite'ów komorowych lub przed pierwszymi halsami na desce kitesurfingowej.

 • Długość 150 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Cross Kites Boarder V2 1.5

Cross Kites Boarder V2 1.5