Latawiec HQ Symphony 2.2 Mango

HQ Symphony 2.2 Mango  

wysyłka 24h

369,00 zł

szt.

OCENA:
4.3/5 (ocen: 3)
 

HQ Symphony to latawiec o doskonałych właściwościach lotnych, łatwy w sterowaniu i przynoszący masę radości. To wszystko czyni ten latawiec idealnym dla początkujących, którzy chcą postawić pierwsze kroki, nauczyć się sterowania latawcem i posmakować powerkitingu. Latawca można z powodzeniem używać na trawie lub piasku, jest bardzo wytrzymały. Niewielki rozmiar pozwala na zabawę całej rodzinie.

Zaprojektowany tak, aby wpasować się w oczekiwania początkujących, a przy tym pozostać wniskiej cenie.

HQ Symphony pozwala na bezstresową zabawę i da każdemu - niezależnie od wieku - wiele godzin rozrywki.

Latawiec wyposażony jest w bardzo poręczny pokrowiec, który można m.in. przypiąć do paska od spodni. Pokrowiec wraz z latawcem jest niewielki - bez problemu zawsze zmieścimy go do bagażu, gdziekolwiek byśmy się nie wybierali. A może akurat zawieje?

W ZESTAWIE:

  • Latawiec
  • Pokrowiec
  • Dwie linki 25m
  • Uchwyty na nadgarstki
  • Instrukcja i poradnik przydatny początkującym

 

Oferowany HQ Symphony 1.8 jest w barwach mango.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

  • Szerokość 220 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

HQ Symphony 2.2 Mango

HQ Symphony 2.2 Mango