AEROBIE SUPERDISC ULTRA - czerwony

AEROBIE SUPERDISC ULTRA - czerwony  

wysyłka 24h

73,99 zł

szt.

OCENA:
4.3/5 (ocen: 3)
 

Superdisc Ultra to najwyższej klasy latający dysk od firmy Aerobie.

Aerodynamiczna konstrukcja tego dysku została ulepszona dla dokładniejszego planowania trasy lotu. Została ona także wzbogacona o "spoiler" na obrzeżach tarczy co pozwala na ekstremalnie długie loty niespodziewanie łatwo. Krawędzie Superdisc Ultra są wykonane z miękkiej gumy co ułatwia stabilny i precyzyjny lot zarówno w słabym czy silnym rzucie, daje to również większe bezpieczeństwo przez co dysk ten nadaje się dla osób w każdym wieku.

Superdisc Ultra zyskał uznanie wkrótce po swoim debiucie w roku 1995 przez graczy na każdym poziomie zaawansowania którzy cieszą się łatwością rzutu, łapania oraz precyzyjnością trasy lotu.
Firma Aerobie stworzyła Superdisc Ultra w odpowiedzi na oczekiwania fanów mniejszej i lżejszej wersji Superdisc.

Design

Dysk ten różni się od swojej wcześniejszej wersji posiadaniem wyraźnie trwalszego sztywnego środka tarczy z tworzywa sztucznego. Jest on jednym z większych dysków stworzonych przez bardzo znaną firmę Aerobie chwalącą się niezwykłym uznaniem.

Wykonany z najwyższej jakości tworzyw będzie służył latami, przy każdych warunkach pogodowych. Firma Aerobie postawiła na dokładność, jakość oraz użyteczność i był to strzał w 10-tkę.

Superdisc Ultra oferowany jest w kolorze czerwonym.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

AEROBIE SUPERDISC ULTRA - czerwony

AEROBIE SUPERDISC ULTRA - czerwony