Dysk AREOBIE SKYLIGHTER - zielony

Dysk AREOBIE SKYLIGHTER - zielony  

wysyłka 24h

81,99 zł

szt.

OCENA:
4.5/5 (ocen: 4)
 

Dysk SkyLighter od firmy Areobie to nowoczesne połączenie dysków do frisbee oraz diod LED.
Wspaniale pomyślane dyski SkyLighter to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych sportowo nie tylko za dnia. Kto w ciepły letni wieczór nie marzy o chwili relaksacyjnego sportu na plaży przy zachodzie słońca? Teraz jest to możliwe. Firma Areobie stworzyła świetne dyski - właśnie na takie momenty. Lekkie w budowie, wytrzymałe, unoszące się na wodzie nadają się dla osób zaczynających przygodę z frisbee oraz zaspokoją wymagania osób już zaawansowanych w tym sporcie. Ich trwałość, użyteczność oraz wygląd znajduje miejsce w każdej sytuacji. Teraz nie straszne są wiatry, drzewa, czy nadbiegający pies - materiał z którego zrobiono SkyLighter jest niesamowicie wytrzymały na uszkodzenia, uderzenia czy zęby zwierząt.

Design

Nowoczesny wyjątkowy design wzbudza ogromne zainteresowanie wśród osób w każdym wieku. Specjalnie zaprojektowany wzór na tarczy rozprowadza jasne światło diod po całym dysku w różnych barwach dzięki czemu dysk rozświetlany jest po całej tarczy a nie tylko w jej środku.

SkyLighter z diodami LED został stworzony z myślą o długotrwałym wykorzystywaniu w sporcie dlatego posiada niezwykle wytrzymałe baterie a ich wymiana jest niespotykanie łatwa. Teraz zabawa z dyskami Aerobie może trwać cała dobę !

Dysk SkyLighter oferwany w kolorze zielonym.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Dysk AREOBIE SKYLIGHTER - zielony

Dysk AREOBIE SKYLIGHTER - zielony