Latawiec Butterfly RED

Butterfly RED  

wysyłka 24h

44,00 zł

szt.

OCENA:
4.6/5 (ocen: 5)
 

Butterfly Red to specjalista od lekkiego wiatru. Swoje właściwości zawdzięcza lekkiej konstrukcji w połączeniu ze względnie dużą powierzchnią. W locie stabilizowany jest przez długie barwne ogony. Butterfly Red jest zmontowany i gotowy do użycia.

Szczegóły produktu

Wymiary        60 cm x 40 cm
Linka              60 m linka latawcowa
Podpora         włókno szklane
Materiał         odporny na rozdarcia poliester / druk sitowy
Ogon              4 x 195 cm (w kształcie łuku)
Siła wiatru     0,5 – 3 Bft
Wiek               od 3 lat

Design

Butterfly Red to piękny motyl. Składa się z 2 czerwonych i 2 żółtych skrzydeł oraz czarnego tułowia. Żółty materiał dekorują ozdobne wzory typowe dla motylich skrzydeł. Całość uzupełniają pomarańczowe długie ogony.

Charakterystyka w locie

Ze względu na niewielką mase i względnie dużą powierzchnię nośną model ten świetnie spisuje się przy słabym wietrze. Dzięki długim ogonom także przy silniejszych podmuchach zachowuje stabilność. 

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

  • Długość 40 cm
  • Szerokość 60 cm
  • Długość z ogonem 235 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Butterfly RED

Butterfly RED