Latawiec F-Tail KID MARS MISSION

F-Tail KID MARS MISSION  

wysyłka 24h

119,00 zł

szt.

OCENA:
4.1/5 (ocen: 12)
 

Kształt F-Tail Kid Mars Misson to wyjątkowo niebanalny pomysł. Dzięki długim ogonom i żywym kolorom model ten przyciąga wzrok i wydaje się większy niż inne tego typu latawce o tej samej rozpiętości.

Szczegóły produktu

Wymiary        145 cm x 350 cm
Linka              80 m linka latawcowa
Podpora         włókno szklane
Materiał         odporny na rozdarcia poliester / aplikowany
Ogon              3 ciągnące się ogony z miękkiej tafty
Siła wiatru     1 – 5 Bft
Wiek               od 8 lat

Design

Latawce typu F-Tail delta odznaczają się długimi, powiewającymi na wietrze ogonami. Model F-Tail Kid Mars Mission przedstawia lecącą z misją na Marsa rakietę na czarnym tle.

Charakterystyka w locie

Ze względu na niewielką masę i dużą powierzchnię nośną Model F-Tail Kid Mars Mission poleci nawet przy niewielkich podmuchach. Dzięki wyjątkowym ogonom znakomicie spisuje się także przy silniejszym i porywistym wietrze.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

  • Szerokość 145 cm
  • Długość z ogonem 350 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

F-Tail KID MARS MISSION

F-Tail KID MARS MISSION