Latawiec Bird Kite PARADISE

Bird Kite PARADISE  

wysyłka 24h

99,00 zł

szt.

OCENA:
4.2/5 (ocen: 9)
 

Paradise Bird na niebie wygląda jak prawdziwy barwny rajski ptak. Model został zaprojektowany na wiatr o średniej sile. To kolorowy latawiec o oryginalnym kształcie.

Szczegóły produktu

Wymiary           164 cm x 105 cm
Linka                 80 m linki latawcowej
Podpora            pręty z włókna szklanego
Materiał            odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Ogon                 3 x 145 cm
Siła wiatru        2 - 5 Bft
Wiek                 od 6 lat

Design

Szczególny kształt Paradise Bird przyciąga wzrok w locie. Na obraz wielobarwnego rajskiego ptaka zaaplikowany na macie latawca składają się skrzydła w kolorach: fiolet, pomarańcz, złoty, lila oraz żółto-niebieski tułów. Całość uzupełniają 3 długie na 145 cm wstążkowe ogony w kolorze fioletowym, żółtym i lila. 

Charakterystyka w locie

Mimo nietypowego kształtu, Paradise Bird przy wietrze o średniej sile sunie z wdziękiem po niebie, tak jak jego pierwowzór spotykany w naturze. Pozostawiając za sobą barwną smugę z ogonów, gwarantuje wyjątkowy widok. 

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

  • Długość 105 cm
  • Szerokość 164 cm
  • Długość z ogonem 250 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Bird Kite PARADISE

Bird Kite PARADISE