Latawiec Big Bat VAMPIRE

Big Bat VAMPIRE  

wysyłka 24h

45,00 zł

szt.

OCENA:
4.3/5 (ocen: 17)
 

Big Bat Vampire bardzo łatwo wzbija się w powietrze ze względu na lekką konstrukcję i zachowuje stabilny lot dzięki długiemu ogonowi.

Szczegóły produktu

Wymiary          95 cm x 38 cm
Linka                60 m linki latawcowej
Podpora           pręty z włókna szklanego
Materiał           odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Ogon                500 cm
Siła wiatru       1 – 3 Bft
Wiek                 od 3 lat 

Design

Jak sama nazwa wskazuje, Big Bat Vampire to latawiec o wyglądzie nietoperza-wampira, co akcentują czerwone skrzydła. Dla zapewnienia stabilnego lotu model ten został wyposażony w długi na ok. 500 cm i dopasowany kolorystycznie do całości czerwony ogon.

Charakterystyka w locie

Big Bat Vampire to model idealny na lekki wiatr. Dzięki długiemu ogonowi jego lot jest stabilny i płynny. To świetny latawiec dla dzieci, który daje się pilotować z wyjątkową łatwością.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

  • Długość 38 cm
  • Szerokość 95 cm
  • Długość z ogonem 538 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Big Bat VAMPIRE

Big Bat VAMPIRE