Latawiec Sky Shark

Sky Shark  

wysyłka 24h

89,00 zł

szt.

OCENA:
4.7/5 (ocen: 12)
 

To prawdziwy klasyk wśród latawców. Jego charakterystyczny wygląd i doskonałe parametry lotu czynią Sky Shark jednym z najpopularniejszych modeli.

Szczegóły produktu

Wymiary         143 cm x 225 cm
Linka               80 m linki latawcowej
Podpora          pręty z włókna szklanego
Materiał          odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Siła wiatru      1 - 5 Bft
Wiek                od 12 lat

Design

Nazwa świetnie charakteryzuje ten model. Gdy leci po niebie, dzięki jego formie i charakterystycznym ostrym zębom widzimy prawdziwego żarłacza. Utrzymany jest w czarnym kolorze, z którym kontrastują białe kły.

Charakterystyka w locie

Dzięki dużej powierzchni żagla i lekkiej konstrukcji Sky Shark poleci już przy wietrze o sile 1 Bft. Jego wydłużony dynamiczny kształt stabilizuje skutecznie lot nawet przy silnych podmuchach. Model sprawdzi się więc świetnie na wietrze o zakresie 1 - 5 Bft. 

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Sky Shark

Sky Shark