Latawiec ADDICTION-PRO Jedi

ADDICTION-PRO Jedi  

wysyłka 24h

389,00 zł

szt.

OCENA:
4.1/5 (ocen: 16)
 

Addiction Pro Jedi to następca odnoszącego sukcesy przez lata modelu Addiction. Jak wskazuje nazwa (addiction = uzależnienie, nałóg), kto raz go wypróbuje, zostanie z nim na dłużej. Model ten, to nie tylko świetny latawiec przy słabym wietrze, lecz także doskonałe narzędzie do wykonywania akrobacji i trików. Ten wszechstronny model to idealny wybór dla ambitnych adeptów sztuki pilotażu.

Szczegóły produktu

  • Wymiary - 183 cm x 71 cm
  • Linki - 2 x 25 m / 70 daN / nierozciągliwa Dyneema (także szlufki)
  • Łączenia - 4 mm / 5 mm pręty węglowe
  • Materiał - odporne na ścieranie, lekkie nylonowe płótno żaglowe (ripstop nylon)
  • Siła wiatru - 1 - 5 Bft
  • Wiek - od 12 lat

Film

Design

Czarne i pomarańczowe segmenty ułożone po bokach latawca nadają mu pełen energii wygląd podkreślany przez białe wstawki, które połyskują w świetle słonecznym. Całość ma bardzo dynamiczny charakter.

Charakterystyka w locie

Już od wiatru o sile 1 Bft model ten jest stabilny w locie i daje sobą precyzyjnie sterować. Bez trudu wykonasz nim takie triki jak Axel, Jacobs Ladder, Backspins, lecz to nie koniec jego możliwości. Gdy wiatr przybierze na sile, Addiction Pro Jedi nie zawiedzie również oczekiwań zwolenników szybkiego latania. Ten model ma coś do zaoferowania każdemu!

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

  • Długość 71 cm
  • Szerokość 183 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

ADDICTION-PRO Jedi

ADDICTION-PRO Jedi