Latawiec Prism Zephyr Inferno

Prism Zephyr Inferno  

wysyłka 24h

1 049,00 zł

szt.

OCENA:
4.2/5 (ocen: 5)
 

Prism Zephyr to bardzo lekki model, który ma sporo do zaoferowania pilotom. Jest świetnie zbalansowany i ma akrobacyjny wygląd. Ten latawiec z ogromną łatwością unosi się w powietrzu już przy delikatnych podmuchach i znakomicie reaguje na ruch.

Prism Zephyr to świetna opcja dla wymagających i finezyjnych pilotów, którzy są już zaawansowani w prowadzeniu latawców. Model ma zmienny środek ciężkości i można go dopasować do własnego stylu, dzięki czemu zachwyci każdego. Został wykonany z najwyższej jakości elementów.

Szczegóły produktu

Wymiary          235 cm (szerokość)
Linka                30.5 m x 40.8 kg linki Dyneema
Podpora           pręty z włókna węglowego
Materiał           odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Siła wiatru       1 – 4 Bft
Wiek                 od 14 lat

Design

Prism Zephyr ma klasyczny wygląd, ale w powietrzu jego skrzydła się nieco zginają. Latawiec został ubrany w kolorowe elementy z naciskiem na czerwone, choć są też zółte, białe oraz czarne.

Charakterystyka w locie

Prism Zephyr to lekki i zarazem stabilny model, który dobrze sprawuje się w szerokim zakresie wiatrów. Wystarczą bardzo delikatne podmuchy, żeby uniósł się w powietrze. 

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

  • Szerokość 235 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Prism Zephyr Inferno

Prism Zephyr Inferno