Latawiec Prism Jazz Spectrum

Prism Jazz Spectrum  

wysyłka 24h

258,00 zł

szt.

OCENA:
4.3/5 (ocen: 3)
 

Prism Jazz jest prosty, solidny i niedrogi. Ten model przewyższa każdy inny wyczynowy latawiec w swojej klasie. Z małymi skrzydłami jest pełen werwy, a w dodatku mieści się w małym pokwrocu, który zawsze można zabrać ze sobą. Można go zostawić w samochodzie, w domku na plaży czy nawet przywiązać do motocykla, bo nigdy nie wiesz, kiedy będziesz miał ochotę z niego skorzystać.

Model ma głęboki profil skrzydła oraz hybrydową ramę z włókna węglowego oraz szklanego. W powietrzu jest szybki, ale wyjątkowo stabilny i łatwy do opanowania, w tym również dla pilota, który dotąd niewiele czasu poświęcił na podszkolenie swoich umiejętności.

Zaprojektowany i skonstruowany został przez firmę Prism według takich samych standardów jak sprzęt najwyższej klasy. To prosty, kompaktowy latawiec, który dostarczy mnóstwo radości z latania.

Szczegóły produktu

Wymiary          160 cm x 71 cm
Linka                26 m linki latawcowej
Podpora           pręty z włókna węglowego i szklanego
Materiał           odporne na ścieranie nylonowe płótno żaglowe
Siła wiatru       2 – 5 Bft
Wiek                 od 8 lat

Film

Design

Latawiec ma sporą rozpiętość skrzydeł i jest niezwykle barwny. Model został ubrawny w wiele kolorów - niebieski, pomarańczowy, fioletowy, żółty czy czerwony.

Charakterystyka w locie

Prism Jazz to model, z którym poradzi sobie każdy. Mimo że jest szybki, nie wymaga specjalnych umiejętności, gdyż prowadzi się go nad wyraz łatwo. Wynika to z faktu, że jest bardzo stabilny nawet przy mocniejszych wiatrach. Aczkolwiek nie jest on wcale konieczny do tego, by się wzniósł. 

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

  • Długość 71 cm
  • Szerokość 160 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Prism Jazz Spectrum

Prism Jazz Spectrum