Latawiec SkyBugz DragonFly

SkyBugz DragonFly  

wysyłka 24h

62,00 zł

szt.

OCENA:
4.5/5 (ocen: 4)
 

SkyBugz Butterfly to doskonały model dla początkujących, którzy przy okazji uwielbiają nieszablonowe wzory. Jest prosty w pilotażu, nie wymaga montażu i sprawdza się w dni, kiedy wiatr jest średni.

Szczegóły produktu

Wymiary          110 cm x 111,7 cm
Linka                15 m linki latawcowej
Podpora           pręty z włókna szklanego
Materiał           odporne na ścieranie nylonowe płótno żaglowe
Siła wiatru       2 – 4 Bft
Wiek                 od 8 lat

Design

Model SkyBugz Dragonfly to znakomity latawiec dla dzieci. Model przedstawia sporych rozmiarów - jak sama nazwa wskazuje (Dragonfly - ważka) - ważkę o radosnym usposobieniu.

Charakterystyka w locie

SkyBugz Dragonfly dostarcza mnóstwo frajdy i nie wymaga wielkich umiejętności. Niepotrzebny jest też mocny wiatr, wystarczą średnie podmuchy, żeby z łatwością unosił się w powietrzu.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

  • Długość 110 cm
  • Szerokość 111,7 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

SkyBugz DragonFly

SkyBugz DragonFly