Latawiec SkyDelight Kites Penguin

SkyDelight Kites Penguin  

wysyłka 24h

51,00 zł

szt.

OCENA:
4.4/5 (ocen: 5)
 

SkyDelight Kites Penguin to doskonały model dla początkujących, którzy przy okazji uwielbiają nieszablonowe wzory. Jest prosty w pilotazu, nie wymaga montażu i sprawdza się w dni, kiedy wiatr jest niewielki lub średni.

Szczegóły produktu

Wymiary          67 cm x 63 cm
Linka                30 m linki latawcowej
Podpora           pręty z włókna szklanego
Materiał           odporne na ścieranie nylonowe płótno żaglowe
Siła wiatru       1 – 3 Bft
Wiek                 od 6 lat

Design

Sky Delight Kites Penguin ma nietypowy wygląd za sprawą dużego pingwina na mroźnym, niebieskim tle. Model dopełnia ogon, na którym znajdują się identyczne, lecz mniejsze pingwiny. To sprawia, że latawiec przykuwa uwagę.

Charakterystyka w locie

Model dostarcza mnóstwo frajdy i nie wymaga wielkich umiejętności. Niepotrzebny jest też mocny wiatr, wystarczą lekkie podmuchy, żeby z łatwością unosił się w powietrzu.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

  • Długość 67 cm
  • Szerokość 63 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

SkyDelight Kites Penguin

SkyDelight Kites Penguin