Latawiec X-Kites Mini Nylon Kites Ladybug

X-Kites Mini Nylon Kites Ladybug  

wysyłka 24h

38,00 zł

szt.

OCENA:
4.1/5 (ocen: 14)
 

X-Kites Mini Nylon Kites Ladybug ma nieszablonowy kształt, ale za to przyjazny wygląd! Model przedstawia doskonale znaną wszystkim biedronkę. Latawiec idealnie nadaje się na wycieczkę na plażę lub szeroko otwarte przestrzenie.

Szczegóły produktu

Wymiary          65 cm (szerokość)
Linka                20 m linki latawcowej
Podpora           pręty z włókna szklanego
Materiał           odporne na ścieranie nylonowe płótno żaglowe
Siła wiatru       2 – 5 Bft
Wiek                 od 8 lat

Film

Design

Biedronka to przyjaźnie usposobiony owad. Podobnie jest z modelem X-Kites Mini Nylon Kites Ladybug, który oprócz tradycyjnych kolorów - czerwonego i czarnego - otrzymał jeszcze dwie żywe barwy - żółtą i zieloną.

Charakterystyka w locie

X-Kites Mini Nylon Kites Ladybug to unikatowe wzornictwo, zapewniające mnóstwo frajdy. Kolorowy motyl znakomicie radzi sobie ze średnimi podmuchami wiatru, ale unosi się w powietrze również wtedy, kiedy są one lekkie.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

  • Szerokość 65 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

X-Kites Mini Nylon Kites Ladybug

X-Kites Mini Nylon Kites Ladybug