Latawiec X-Kites Mini Nylon Kites Frog

X-Kites Mini Nylon Kites Frog  

wysyłka 24h

38,00 zł

szt.

OCENA:
4.0/5 (ocen: 10)
 

X-Kites Mini Nylon Kites Frog to latawiec o nieszablonowym kształcie, ale za to jakim przyjaznym i radosnym wyglądzie! Model przypomina bowiem wyjątkowo barwną żabę. Idealnie nadaje się na wycieczkę na plażę lub szeroko otwarte przestrzenie.

Szczegóły produktu

Wymiary          52 cm (szerokość)
Linka                20 m linki latawcowej
Podpora           pręty z włókna szklanego
Materiał           odporne na ścieranie nylonowe płótno żaglowe
Siła wiatru       2 – 5 Bft
Wiek                 od 8 lat

Film

Design

X-Kites Mini Nylon Kites Frog to nie tylko wyjątkowy model, ale również fantastyczne, żywe barwy, w które została "ubrana" uśmiechnięta żaba. To sprawia, że latawiec znakomicie odnajdzie się na schematycznym niebie.

Charakterystyka w locie

X-Kites Mini Nylon Kites Frog to unikatowe wzornictwo, zapewniające mnóstwo frajdy. Kolorowa żaba znakomicie radzi sobie ze średnimi podmuchami wiatru, ale unosi się w powietrze również wtedy, kiedy są one lekkie.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

  • Szerokość 52 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

X-Kites Mini Nylon Kites Frog

X-Kites Mini Nylon Kites Frog