Latawiec HQ Tropical Bird

HQ Tropical Bird  

wysyłka 24h

129,00 zł

szt.

OCENA:
4.2/5 (ocen: 5)
 

HQ Tropical Bird to latawiec o nietypowym wyglądzie, ale za to dostarczającym mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Jest łatwy w pilotażu, a do tego niezwykle solidny, gdyż został wykonany z materiałów najwyższej jakości. Jego kształt oraz kolory sprawiają, że podbije każde niebo. 

Szczegóły produktu

Wymiary         150 cm x 75 cm
Linka               60 m linki latawcowej
Podpora          pręty z włókna szklanego
Materiał          odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe 
Siła wiatru      2 – 5 Bft
Wiek                od 5 lat

Design

Jego nazwa mówi właściwie wszystko. HQ Tropical Bird to model o unikatowym wyglądzie. Latawiec przedstawia egzotycznego ptaka, który z łatwością będzie się wznosił ku niebu i dodawał mu kolorytu.

Charakterystyka w locie

Niestraszne mu nawet mocniejsze podmuchy wiatru. Ekscentryczny kształt zapewnia mu stabilność, a ręczne wykonanie wytrzymałość. HQ Tropical Bird bezbłędnie odnajduje się również w mniej wietrzne dni. 

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

  • Długość 75 cm
  • Szerokość 150 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

HQ Tropical Bird

HQ Tropical Bird