Latawiec Stripe Buddy Zebra

Stripe Buddy Zebra  

wysyłka 24h

65,00 zł

szt.

OCENA:
4.6/5 (ocen: 5)
 

Stripe Buddy Zebra to idealna opcja dla początkujących. Jest niezwykle łatwy w pilotażu, dlatego nadaje się już dla najmłodszych. Do tego wyróżnia się atrakcyjnym i nieszablonowym kształtem, przypominając swoim wyglądem radosną zebrę. 

Szczegóły produktu

Wymiary         52 cm x 117 cm
Linki                20 m linki latawcowej
Łączenia         pręty z włókna szklanego
Materiał          odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Siła wiatru      1 - 4 Bft
Wiek                od 3 lat

Film

Design

Stripe Buddy Zebra, jak sama nazwa wskazuje, przypomina zebrę. W związku z tym latawiec jest czarno-biały, co niewątpliwie przykuwa uwagę. Do tego posiada fantazyjny kształt. 

Charakterystyka w locie

Stripe Buddy Zebra posiada wyjątkowy kształt, który pozwala mu zachować stabilność nawet przy mocniejszych podmuchach. Latawiec sprawi mnóstwo radości również wtedy, kiedy wiatr jest niewielki.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

  • Długość 117 cm
  • Szerokość 52 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Stripe Buddy Zebra

Stripe Buddy Zebra