Latawiec Draki Orange

Draki Orange  

wysyłka 24h

28,00 zł

szt.

OCENA:
4.3/5 (ocen: 6)
 

Draki Orange jest łatwym w pilotażu i nieskomplikowanym w budowie latawcem dla dzieci. Kształtem przypomina ośmiornicę. Taka forma zapewnia bardzo dobre właściwości lotne na wietrze o zakresie od 0,5 do 3 Bft.

Szczegóły produktu

Wymiary          25 cm x 25 cm
Linka                60 m linki latawcowej
Podpora           pręty z włókna szklanego
Materiał           odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Ogon                wstążki 8 x 135 cm
Siła wiatru       0,5 - 3 Bft
Wiek                 od 3 lat

Design

Draki Orange to pomarańczowa ośmiornica z dużymi oczami. Właśnie te duże oczy nadają jej szczególnie sympatyczny wygląd. Jak na prawdziwą ośmiornicę przystało, posiada ona również osiem długich na 1,35 m „macek”.

Charakterystyka w locie

Poprzez wygiętą w łuk górną część latawca stabilizowaną prętem udało się otrzymać wyjątkowo lekką konstrukcje. Wraz z dużą powierzchnią żagla pozwala to Draki Orange lecieć już przy niewielkim wietrze. Dzięki długim barwnym ogonom ten model nie tylko wygląda imponująco, ale też zachowuje stabilność lotu przy silniejszych podmuchach.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

  • Długość 25 cm
  • Szerokość 25 cm
  • Długość z ogonem 160 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Draki Orange

Draki Orange