Latawiec Rainbow Eddy YELLOW

Rainbow Eddy YELLOW  

wysyłka 24h

64,00 zł

szt.

OCENA:
4.1/5 (ocen: 12)
 

Rainbow Eddy Yellow to typowy latawiec dla dzieci o klasycznym kształcie, znanym wielu pokoleniom miłośników tej rozrywki.

Szczegóły produktu

Wymiary          65 cm x 74 cm
Linka                80 m linki latawcowej
Podpora           pręty z włókna szklanego
Materiał           odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Ogon                8 x 105 com
Siła wiatru       1 – 5 Bft
Wiek                 od 3 lat

Design 

Rainbow Eddy YELLOW to klasyczny latawiec o żaglu w kolorach tęczy. Kolory prowadzone są od góry do dołu w następującej kolejności: żółty, pomarańczowy, czerwony, fioletowy, niebieski, zielony. W celu spotęgowania efektu tęczy latawiec posiada 8 ogonów odpowiadających kolorom na żaglu.

Charakterystyka w locie

Rainbow Eddy Yellow jako latawiec o klasycznym kształcie wykazuje doskonałe parametry lotu przy lekkim i średnim wietrze. Dzięki niewielkiej wadze konstrukcji ten model leci już przy małej sile wiatru, zaś na silniejszym wietrze zachowuje stabilność dzięki długiemu ogonowi.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Rainbow Eddy YELLOW

Rainbow Eddy YELLOW