Latawiec Box Delta 210 RED FLAIR

Box Delta 210 RED FLAIR  

wysyłka 24h

207,00 zł

szt.

OCENA:
4.3/5 (ocen: 6)
 

Box Delta 210 RED FLAIR to połaczenie dwóch typów latawców, latawca skrzynkowego i latawca typu delta. Połaczenie tych dwóch typów latawców sprawia, iż jest on stabilny i łatwo utrzymuje się na wietrze.

Szczegóły produktu

Wymiary                213cm x 93cm x 28cm
Polecana linka       40 daN
Podpora                 pręty z włókna szklanego
Materiał                 odporny na ścieranie ripstop nylon / aplikowany
Siła wiatru              2 – 6 Bft

Design

Box Delta 210 RED FLAIR jest latawcem o designie w gorących barwach czerwonej i żółtej oraz w mrocznym czarnym kolorze. Kompozycja kolorów układa się w agresywną paletę barw świetnie prezentującą się na tle błękitnego nieba.

Charakterystyka w locie

Dzięki lekkiej konstrukcji i dużej powierzchni żagla latawiec ten świetnie radzi sobie nawet przy porywistych wiatrach na plaży. Charakteryzuje się wysoka pływalnością na wietrze.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Box Delta 210 RED FLAIR

Box Delta 210 RED FLAIR