Latawiec Star Box

Star Box  

wysyłka 24h

169,00 zł

szt.

OCENA:
4.0/5 (ocen: 8)
 

Star Box to tzw. latawiec skrzynkowy. Jego design zainspirowany został wyglądem komety, a cała konstrukcja robi niesamowite wrażenie na niebie.

Szczegóły produktu

Wymiary         120cm x 135cm x 75cm
Linka               80 m linka latawcowa
Podpora          pręty z włókna szklanego
Materiał          odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Ogon              7 wstążek po 370 cm długości

Wiek                6 lat

Design

Latawiec Star Box zparojektowała prof. Woldof w latach siedemdziesiątych inspirując się wyglądem komety, Star Box wyróżnia się dużą ilością kolorów przeplatających się na trójkątach stanowiących konstukcję latawca oraz ogonem składającym się z siedmiu wstążek o różnych kolorach.

Charakterystyka w locie

Lotus 2014 to wspaniały latawiec skrzynkowy na lekki wiatr, który dzięki długiemu ogonowi wyróżnia się niezwykłą stabilnością podczas lotu.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

  • Długość 120 cm
  • Szerokość 135 cm
  • Długość z ogonem 490 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Star Box

Star Box