AEROBIE SQUIDGIE DISC - niebieski

AEROBIE SQUIDGIE DISC - niebieski  

wysyłka 24h

32,99 zł

szt.

OCENA:
4.2/5 (ocen: 5)
 

Firma Aerobie stworzyła Squidgie Disc z myślą o najmłodszych.

Squidgie Disc to idealne rozwiązanie na spędzenie aktywnego popołudnia z rodziną niezależnie od pogody.Do świetnej zabawy wystarczy ogród, plaża lub boisko. Dyski unoszą się na tafli wody więc śmiało można zabrać je ze sobą nad jezioro, morze i wyróżnić się z tłumu plażowiczów grających w siatkówkę w wodzie. Chwile spędzone z rodziną, wzmocnią więzi między dzieckiem a rodzicem. Wspólna zabawa zachęci dziecko do aktywnego wypoczynku na łonie natury, co wspomoże prawidłowy rozwój naszych pociech.

Design

Dyski Aerobie są wykonane z najwyższej jakości materiałów przyjaznych dzieciom, odpornych na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Niezwykle miękkie tworzywo z którego zostały wykonane uchroni od jakichkolwiek kontuzji każdego. Elastyczna niewielka budowa pozwala na bardzo łatwe przechowywanie w każdym miejscu, więc śmiało można zabrać je do szkoły by wykorzystać przerwę na świeżym powietrzu. 

Lekki, aerodynamiczny kształt i materiał Squidgie Disc ułatwia opanowanie długich stabilnych lotów osobom początkującym jak i osobom na poziomie zaawansowanym.

Wspaniałe Squidgie Disc oferowany jest w kolorze niebieskim.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

AEROBIE SQUIDGIE DISC - niebieski

AEROBIE SQUIDGIE DISC - niebieski