Rainbow Windmill

Rainbow Windmill  

wysyłka w 5 dni roboczych

129,00 zł

szt.

OCENA:
4.6/5 (ocen: 12)
 

Rainbow Windmill posiada magiczny i pełen gracji kształt. Czaruje każdego, kto na niego spojrzy, a swoją pozytywną energię wnosi do domu lub ogrodu. Już lekki powiew wiatru wprawia ten model w ruch. Tego typu ozdoby ogrodowe nie tylko zachwycają swoim ruchem na wietrze, ale także kolorami i ich grą w świetle. Dwa wiatraczki o różnej wielkości poruszające się w przeciwnych kierunkach sprawiają, że trudno oderwać od niego wzrok. Wysoka jakość materiałów, z których Rainbow Windmill został wykonany, gwarantuje długi czas użytkowania.

Szczegóły produktu

Średnica                    Ø 55 cm / Ø 41 cm
Ster                            48 cm x 25 cm
Wysokość                   110 cm
Szkielet                      odporne na złamania pręty z włókna szklanego
Materiał                     odporny na ścieranie poliester SolarMax
Właściwości               odporny na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne
Akcesoria                   kołek gruntowy

Design

Dwa wiatraczki, z których każdy złożony jest z 6 elementów w tęczowych barwach obracają się w przeciwnych kierunkach, tworząc fascynującą grę kolorów. Nasycone i świetliste barwy rozpływają się podczas ruchu wiatraka, gwarantując niesamowity widok, który nigdy się nie nudzi. Rainbow Windmill stanowi niebanalną ozdobę każdego ogrodu. 

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Rainbow Windmill

Rainbow Windmill