Satorn Banner Rings

Satorn Banner Rings  

wysyłka w 5 dni roboczych

77,00 zł

szt.

OCENA:
4.6/5 (ocen: 14)
 

Satorn Rings Banner to klasyczny wiatrak w wesołych barwach. Urzeka pierwszorzędową jakością. Do wykonania żagla użyty został wyjątkowo trwały materiał, a szkielet tworzą wytrzymałe pręty. Oba pierścienie o różnych rozmiarach są ze sobą solidnie połączone za pomocą nakrętki, co gwarantuje żywotność produktu. Satorn Rings Banner będzie długo cieszył wzrok.

Szczegóły produktu

Koło obrotowe            Ø 41 cm / Ø 28 cm
Ster                             50 cm x 30 cm
Wysokość                    100 cm
Szkielet                       odporne na złamania pręty z włókna szklanego
Materiał                      odporny na ścieranie poliester
Właściwości                odporny na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne
Projektant                   Vince Chen, Chiny und Wolfgang Grimsel, Niemcy

Design

Satorn Rings Banner to połączenie trzech komponentów – dwóch symetrycznych kół obrotowych i steru. Co prawda koła różnią się rozmiarem, ale oba są utrzymane podobnej korotystyce. Wnętrza obu pierścieni są lśniąco białe, zaś sam pierścień zdobią kolory tęczy. W przypadku mniejszego z nich są to: żółty, pomarańczowy, czerwony, fioletowy, niebieski i zielony, zaś w przypadku większego - każdy kolor występuje w kilku odcieniach. Do tego dochodzi jasnoniebieski ster. Te harmonijnie dopasowane barwy sprawiają, że Satorn Rings Banner to prawdziwa ozdoba ogrodu. 

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Satorn Banner Rings

Satorn Banner Rings