Polityka prywatności

 Poniższa Polityka Prywatności ujmuje noty o prawach autorskich, zastrzeżenia prawne, a także kwestię danych osobowych.

Odpowiedzialność

Sklep latawce.pl nie bierze odpowiedzialności za komentarze czytelników. Odpowiedzialność w takim przypadku leży po stronie autorów.

 Prawa autorskie

Treści stworzone przez pracowników sklepu latawce.pl lub przez źródła ze sklepem współpracujące nie mogą być wykorzystywanie na innych stronach WWW. Są one chronione prawem autorskim i ich używanie jest łamaniem prawa polskiego.

 IP oraz cookies

Z powodów związanych z prowadzeniem działalności sklepu latawce.pl pobierane są informację o adresie IP  użytkujących go osób. Sklep korzysta również z plików cookies zapisywanych na komputerze użytkownika w celach prowadzenia statystyk odwiedzin strony.

 Newsletter

Sklep latawce.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania wiadomości e-mail osobom, które wyraziły na to zgodę przy rejestracji. Pod tym określeniem rozumiane są informacje o nowościach w sklepie. Użytkownik może w każdej chwili wycofać się z subskrypcji newslettera.

 Dane osobowe – stanowisko ogólnie

Dane personalne czy adresowe (w tym również adresy e-mail) użytkowników korzystających ze sklepu nie są sprzedawane ani udostępniane osobom trzecim.

 Dane osobowe – gromadzenie

Sklep latawce.pl posiada bazę informacji o użytkownikach. Podanie tych informacji jest dobrowolne i potrzebne do procesów rejestracyjnych oraz umożliwienia pełnego użytkowania sklepu.

 Sklep latawce.pl daje możliwość modyfikacji swoich danych lub – na prośbę użytkownika – usunięcia konta użytkownika wraz ze wszystkimi danymi z nim powiązanymi.